Neem met ons
Contact op

Stuur een bericht naar:

  • Wie wil je een bericht sturen?
  • Jouw bericht
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Contactgegevens

Secretaris Historische Kring  
Hetty Leusman
  bestuur@historischekringalmelo.nl

HIP
  Harry Koop – 0546 814 888
  hip@historischekringalmelo.nl

Redactie Stad&Ambt
Hanschristiaan Krol
  redactie@historischekringalmelo.nl

Historische Kring Almelo

Bestuur

Theo van Rijmenam

Voorzitter

theo@vanrijmenam.nl

Ineke Tierie

Vicevoorzitter

i.tierie@hotmail.nl

Hetty Leusman

Secretaris

bestuur@historischekringalmelo.nl

Wim Noordik

Penningmeester; webmaster

wnoordik@gmail.com

Harry Koop

Coördinator HIP

hip@historischekringalmelo.nl

Hans Holtmann

Adviseur binnenstad

h.holtmann@hotmail.com

Word donateur